Kosmetyki liposomowe

Profesjonalne kosmetyki na bazie krystalicznie czystej wody, pochodzącej ze szwajcarskiego lodowca

Kosmetyki Liposomowe Yvette

Wyjątkowa receptura

Podstawą receptury wszystkich kosmetyków jest liposomowa krystalicznie czysta woda, pochodząca ze szwajcarskiego lodowca, która przenika do głębszych warstw skóry.

Bogadztwo składników

W obrębie każdej linii występuje bogactwo składników aktywnych, zamkniętych w liposomach oraz substancje pochodzenia naturalnego takie jak: Hydrargan, komórki macierzyste z jabłoni szwajcarskiej i komórki macierzyste z róży alpejskiej

Certyfikat ECOCERT

Woda Lipobelle Glacier posiada certyfikat ECOCERT i pozyskana jest z wysoko położonych szczytów górskich. Dzięki unikalnej kombinacji minerałów, posiada właściwości nawilżające i energizujące, zapewnia długotrwałe nawodnienie oraz dogłębny komfort dla skóry.

Eleganckie zapachy

Całość receptury dopełniają subtelne, francuskie zapachy, które dodają kosmetykom elegancji oraz pełnią funkcję aromaterapii.

Skóra naczyniowa z tendencją do rumienia

widoczne naczynka

Rose Solution Line to kosmetyki wzmacniające ściany naczyń krwionośnych i zmniejszające widoczność teleangiektazji.

Składniki aktywne działają antyoksydacyjnie i przeciwzapalnie. Cera staje się jaśniejsza, a zaczerwienienia stają się mniej widoczne

Poznaj Rose Solution Line

Skóra wrażliwa i alergiczna

skłonność do uczuleń i alergii

Intuition Line to kosmetyki przeznaczone do niwelowania uczucie dyskomfortu i przywracających równowagę skóry wrażliwej, z widocznymi zaczerwienieniami oraz podrażnieniami.

Składniki aktywne działają przeciwzapalnie, niwelują zaczerwienienia oraz stymulują regenerację skóry. Staje się ona bardziej odporna na niekorzystne czynniki zewnętrzne.

Poznaj Intuition Line

Skóra sucha i odwodniona

przesuszenia i łuszczenie 

Aqua Performance Line to kosmetyki głęboko nawilżające oraz odbudowujące płaszcz hydrolipidowy skóry. Przynoszą natychmiastową ulgę suchej, łuszczącej się i odwodnionej skórze, niezależnie od wieku.

Składniki zawarte w recepturze, długotrwale chronią i nawilżają
skórę oraz zapobiegają powstawaniu drobnych zmarszczek spowodowanych niedoborem wilgoci.

Poznaj Aqua Performance Line

Skóra okolic oczu

elastyczność i wygładzenia

Proximity Eye Line to kosmetyki do pielęgnacji okolicy oczu.

Zawierają łagodzące składniki o działaniu wzmacniającym skórę wrażliwą. Kosmetyki działa odprężająco, nawilżająco oraz wygładzają „kurze łapki”.

Poznaj Proximity Eye Line

Skóra mieszana, tłusta i trądzikowa

doskonałe oczyszczenie

Pure Destiny Line to kosmetyki przeznaczone do oczyszczania i normalizacji cery tłustej i mieszanej ze skłonnością do trądziku.

Składniki aktywne działają sebostatycznie, antybakteryjnie i zwężają ujścia gruczołów łojowych. Skóra zostaje silnie oczyszczona i zregenerowana, a zmiany trądzikowe wyraźnie złagodzone.

Poznaj Pure Destiny Line

Skóra dojrzała

przebarwienia i fotostarzenie

Autobiography Line to Kosmetyki przeciwstarzeniowe, zwiększające jędrność skóry i spłycając zmarszczki.

Składniki aktywne zawarte w produktach wspierają naturalne funkcje skóry, stymulują odnowę komórkową, wyrównują koloryt oraz usprawniają procesy regeneracyjne.

Poznaj Autobiography Line