ARTYKUŁY

Twoja pielęgnacja

Składniki aktywne dla CERY DOJRZAŁEJ YVETTE LABORATORY

Składniki aktywne dla CERY DOJRZAŁEJ

Cera dojrzała szczególnie potrzebuje dobrych kosmetyków, które zawierają składniki aktywne odpowiedzialne za spowolnienie procesu starzenia się skóry. W świecie pielęgnacji skóry nowe składniki aktywne pojawiają się i znikają w błyskawicznym tempie.

Czytaj więcej
Jak dbać o CERĘ WRAŻLIWĄ? YVETTE LABORATORY

Jak dbać o CERĘ WRAŻLIWĄ?

Podrażnienie, swędzenie, zaczerwienienie i uczucie ściągnięcia towarzyszą Ci każdego dnia? To oznacza, że posiadasz cerę wrażliwą, która wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Jak powinniśmy dbać o cerę wrażliwą, aby zapewnić jej nieskazitelny wygląd?

Czytaj więcej
PIĘKNA CERA bez makijażu YVETTE LABORATORY

PIĘKNA CERA bez makijażu

Piękna cera to cel, do którego dąży wielu z nas. Wygląda promieniście, świeżo, a przede wszystkim zdrowo. Nie jest rezultatem posiadania wielu kosmetyków. To jej codzienna pielęgnacja ma ogromny wpływ na to jak się prezentuje.

Czytaj więcej
PEELING TWARZY- co daje? YVETTE LABORATORY

PEELING TWARZY co daje?

Obowiązkowym punktem pielęgnacji każdego typu skóry jest peeling twarzy. Naskórek powinien złuszczać się samoistnie. Czasami ten proces zostaje zakłócony, a skóra z dnia na dzień traci swój blask i zdrowy koloryt. Również wchłanianie substancji aktywnych z kremów zostaje ograniczone, jeśli nie zadbamy o odpowiedni poziom złuszczenia.

Czytaj więcej
PRZEBARWIENIA NA TWARZY dlaczego powstają YVETTE LABORATORY

PRZEBARWIENIA NA TWARZY dlaczego powstają?

Przebarwienia na twarzy (Melasma) są częstym problemem skórnym. Objawiają się ciemnymi plamami na skórze, głównie twarzy. Są również nazywane ostudą lub „maską ciąży”, gdy występuje u kobiet w ciąży. Przypadłość dotyka znacznie częściej kobiety niż mężczyzn …

Czytaj więcej